Informacja z przebiegu festynu plenerowego

z okazji Dnia Dziecka.

 

W dniu 5 czerwca 2016 r. Miejsko – Gminny Dom Kultury w Działoszynie wraz z Freshmarketem zorganizowali festyn plenerowy z okazji Dnia Dziecka. Po raz pierwszy zorganizowaliśmy imprezę wspólnie z „ Freshem” i nie był to chybiony pomysł.  Mnóstwo atrakcji i super zabawa.

Zewnętrzna firma rozrywkowa z Częstochowy zadbała o animacje dla dzieci. Przeprowadzono m.in. tańce z dziećmi, zabawy z chustą Klanzy, konkursy na refleks, rzuty do celu, konkursy rysunkowe.

Ponadto przez cały czas trwania imprezy chętnym dzieciom malowano twarze, działały również dmuchańce:  zjeżdzalnia, zamek dmuchany i trampolina gigant. Podczas imprezy odbył się pokaz wielkich baniek mydlanych. Wszystkie chętne dzieci otrzymały również watę cukrową oraz zwierzątka z podłużnych balonów.

Dzięki pomocy ze strony sponsorów wszystkie wymienione wyżej atrakcje były darmowe.

Nie zabrakło również lubianego nie tylko przez dzieci spektaklu teatralnego. Tym razem obejrzeliśmy spektakl p. „ Niekochane zabawki” w wykonaniu artystów grupy „ Okno na kulturę” p. Arkadiusza Kurzawy.

Podczas trwania całej imprezy wszyscy uczestnicy mogli spróbować pysznych owoców, ciast, słodyczy oraz napić się soku. Wszystkimi produktami, które można kupić na co dzień w działoszyńskim sklepie dzięki zabiegom właścicielki p. Justyny Panienkowskiej częstowały zebranych urocze Panie z „ Fresh marketu”.  Ogromnym powodzeniem cieszyła się grillowana kaszanka i kiełbasa również od dostawców z Freshmarketu.

Sponsorzy imprezy zadbali również o nagrody i gadżety dla dzieci. To dzięki nim każde dziecko uczestniczące w imprezie zostało obdarowane.

Na zakończenie imprezy odbyła się krótka dyskoteka.

Sponsorami w. w. festynu ( oczywiście oprócz MGDK oraz Freshmarketu) byli: Miasto i Gmina Działoszyn, Z.P.H.U. „ Gusto” p. Mariola Podlewska, Sklep Rolno- Przemysłowy p. Grażyna i Edmund Tkaczyńscy, „Novertis”„  Dom i Wnętrze salon Pajęczno – Działoszyn,  Z.P.H.U. Admat  p. Małgorzata i Artur Szczepaniak, „Media Sklep Działoszyn” p. Tytus Nonckiewicz, „ Asmar – Wap” S.C. p. Marcin i Daniel Muszkiet, Z.H.U. Szymex p. Szymon Mandat. Serdecznie im dziękujemy w imieniu własnym i wszystkich uczestników imprezy.

http://www.turystyka-dzialoszyn.pl/galeria/category/23-dzie-dziecka-2016

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Polityka cookies.